NOVINKY

Nový leták Matýsek
Firma M.A.T. si pro Vás připravila zbrusu novou akční nabídku. Díky ní se můžete perfektně vybavit na nadcházející Velikonoce i venkovní činnosti. Zahradní nábytek, lopaty, květináče, kompostéry nebo třeba fóliovníky už na Vás čekají. Tak neváhejte a zavítejte do naší blovické prodejny. Nabídka platí od pondělí 25. 3 . do 13. 4. 2019.


EXTOL - Dům, dílna a zahrada
V novém akčním letáku firmy EXTOL najdete vše potřebné pro Váš dům, Vaši dílnu i zahradu. Za super ceny pořídíte kvalitní značkové nářadí, čerpadla, reflektory, zahradnické nůžky, řetězové pily nebo příslušenství do koupelny. Neváhejte a navštivte naši prodejnu. Nabídka platí do 6. 4. 2019.


Substráty za skvělé ceny
Vyrazte na zahrádku! Neváhejte a pořiďte v UNIBRICKU zahradní substráty za skvělé ceny. Rašelinu, mulčovací kůru, zeminy i široký sortiment tekutých i sypkých hnojiv seženete v Blovicích i v Nepomuku.


NABÍDKA PRACOVNÍ OBUVI
V Nepomuku máme k dispozici i kvalitní pracovní obuv od několika výrobců. Podívejte se na naši kompletní nabídku a vyberte si to pravé pro Vaši potřebu. I v této sekci najdete nyní několik zlevněných výrobků. Akční ceny platí do vyprodání zásob.


VÝPRODEJ STŘEŠNÍCH TAŠEK
Výprodej ve stavebninách pokračuje! Tentokrát jsme zlevnili vybrané výrobky KM BETA a BRAMAC. Střešní tašky za hubičku si rozhodně nemůžete nechat ujít – tak co nejdřív zavítejte do naší nepomucké prodejny. Nabídka platí do vyprodání zásob.


NOVINKA V PŮJČOVNĚ
Nově máme v naší půjčovně k dispozici jednorotorovou hladičku betonu s kotoučem průměru 600 mm. Díky své velikosti je vhodná na hlazení betonu v méně dostupných prostorech, a protože váží jen 60 kg a má sklopnou rukojeť, přepravíte ji jako nic. Vyzvednout si ji můžete v naší nepomucké prodejně.


NOVÍ POMOCNÍCI V NAŠÍ PŮJČOVNĚ
Do půjčovny jsme přijali dva nové členy týmu. Jsou jimi bourací kladivo HILTI TE 2000 AVR a zbrusu nová dvouvrtulová leštička betonu.


COLORLAK PROINTERIÉR COLOR V2005
Rozšířili jsme naši nabídku o tónovanou interiérovou malířskou barvu COLOR V2005 s vysokou kryvostí, paropropustností a odolností vůči oděru a s širokými možnostmi použití.


SEDLÁCKÁ BARVA SOKRATES
Novinka na prodejně v Nepomuku! Rozšířili jsme sortiment o Sedláckou barvu značky SOKRATES. Tato extrémně penetrující krycí barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití obstojí ve venkovním i vnitřním prostředí.


Protirez S2015
Představujeme Protirez S2015, novinku na prodejně v Nepomuku. S touto syntetickou antikorozní barvou, sloužící k antikorozním nátěrům v exteriéru i interiéru, rozhodně neprohloupíte.